trek - Doğa Yürüyüşleri (Tracking)

Datça’da yapacağınız doğa yürüyüşleri, bölgenin güzelliklerini size başka bir perspektiften görme imkânı sunarken, açık ve temiz havada ciğerlerinize çekeceğiniz bol oksijen sağlığınıza iyi gelecektir. Nem oranı düşük bir iklime sahip Datça bölgesi, en sıcak günlerde bile size eşlik edecek bir esintiyle, bunalımdan yürümeye olanak sağlamaktadır. Parkurlar genellikle denizde son buluyor. Bazıları ise denizde başlayıp denizde bitiyor. Kartallar vadisinde ki kayalara tırmanabilir veya Eksera vadisinin içlerini keşfe çıkabilirsiniz. Yürüyüş bittikten sonra Ege’nin veya Akdeniz’in mavi sularında kulaç atılacak ve keyifli sahil lokantalarında akşam yemeği ile sona erecek hoş günler öneriyoruz.

Datça’da yapacağınız doğa yürüyüşleri, bölgenin güzelliklerini size başka bir perspektiften görme imkânı sunarken, açık ve temiz havada ciğerlerinize çekeceğiniz bol oksijen sağlığınıza iyi gelecektir.

Nem oranı düşük bir iklime sahip Datça bölgesi, en sıcak günlerde bile size eşlik edecek bir esintiyle, bunalımdan yürümeye olanak sağlamaktadır. Parkurlar genellikle denizde son buluyor. Bazıları ise denizde başlayıp denizde bitiyor. Kartallar vadisinde ki kayalara tırmanabilir veya Eksera vadisinin içlerini keşfe çıkabilirsiniz. Yürüyüş bittikten sonra Ege’nin veya Akdeniz’in mavi sularında kulaç atılacak ve keyifli sahil lokantalarında akşam yemeği ile sona erecek hoş günler öneriyoruz.