Hiking in Datca will off you the opportunity to see the beauty of the area from another perspective and allow you to fill your lungs with fresh air  while walking in the sun with very low humidity, even on the hottest days.  Trails usually end up at the sea and many begin there as well. You can climb the rocks in Eagles valley or you can explore the interior of Eksera valley. We recommend you enjoy swimming in the blue waters of the Aegean or Mediterranean before dinning at one of the local seafood restaurants.Datça’da yapacağınız doğa yürüyüşleri, bölgenin güzelliklerini size başka bir perspektiften görme imkânı sunarken, açık ve temiz havada ciğerlerinize çekeceğiniz bol oksijen sağlığınıza iyi gelecektir. Nem oranı düşük bir iklime sahip Datça bölgesi, en sıcak günlerde bile size eşlik edecek bir esintiyle, bunalımdan yürümeye olanak sağlamaktadır. Parkurlar genellikle denizde son buluyor. Bazıları ise denizde başlayıp denizde bitiyor. Kartallar vadisinde ki kayalara tırmanabilir veya Eksera vadisinin içlerini keşfe çıkabilirsiniz. Yürüyüş bittikten sonra Ege’nin veya Akdeniz’in mavi sularında kulaç atılacak ve keyifli sahil lokantalarında akşam yemeği ile sona erecek hoş günler öneriyoruz.

Datça’da yapacağınız doğa yürüyüşleri, bölgenin güzelliklerini size başka bir perspektiften görme imkânı sunarken, açık ve temiz havada ciğerlerinize çekeceğiniz bol oksijen sağlığınıza iyi gelecektir.

Nem oranı düşük bir iklime sahip Datça bölgesi, en sıcak günlerde bile size eşlik edecek bir esintiyle, bunalımdan yürümeye olanak sağlamaktadır. Parkurlar genellikle denizde son buluyor. Bazıları ise denizde başlayıp denizde bitiyor. Kartallar vadisinde ki kayalara tırmanabilir veya Eksera vadisinin içlerini keşfe çıkabilirsiniz. Yürüyüş bittikten sonra Ege’nin veya Akdeniz’in mavi sularında kulaç atılacak ve keyifli sahil lokantalarında akşam yemeği ile sona erecek hoş günler öneriyoruz.